Titles you rated
Gen V Season 1Rated ★ 2.0
The Boys Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
MasterChef KoreaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5