Movies
Ratings
358
EscapeRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
In the Shadow of the MoonRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
20th Century GirlRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Blood Red SkyRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Hijra in BetweenRated ★ 2.5