Series
Ratings
138
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.0
MouseRated ★ 3.0
Manifest Season 2Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
Prison Life of FoolsRated ★ 5.0
With YouRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
A Poem A DayRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.0