Movies
Ratings
291
Babylon A.D.Rated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 5.0- City of DamnationRated ★ 4.0
xXx: State of the UnionRated ★ 5.0
The Last AirbenderRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Last StandRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
The TouristRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
RamboRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0