Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Us AgainRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Our SeasonRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5