Series
Ratings
259
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
ElementaryRated ★ 3.5
The World's Most Extraordinary HomesRated ★ 3.0
I Am a KillerRated ★ 2.0
I Am a KillerRated ★ 3.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.5