Titles you rated
BORDERRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 0.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5