Titles you rated
AftersunRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0