Titles you rated
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Kieta HatsukoiRated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
SilentRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
S.W.A.T. Season 2Rated ★ 5.0
S.W.A.T. Season 1Rated ★ 5.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0