Series
Ratings
29
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0
Korea No.1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0