Series
Ratings
76
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.5