Movies
Ratings
155
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
OctopussyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Dirty HarryRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 1.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 5.0