Series
Ratings
301
The BoysRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0- KBS 글로벌 대기획 요리인류Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0- The PrisonerRated ★ 3.0