Titles you rated
About TimeRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 1.5
The PiperRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
South BoundRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
A Late QuartetRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5