Titles you rated
IRated ★ 4.0
Searching for Bobby FischerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
AmandaRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
English VinglishRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
ElfRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 3.5
The Princess Switch: Switched AgainRated ★ 3.5
The Princess SwitchRated ★ 3.5
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0