Movies
Ratings
38
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
LoganRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
BenjiRated ★ 3.0
BenjiRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0