Titles you rated
The End of the StormRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Friends: The ReunionRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Step BrothersRated ★ 5.0
Horrible BossesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5