Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Battle League HorumoRated ★ 4.0
The LettersRated ★ 2.0
Say Hello for MeRated ★ 3.0- Ikigami: The Ultimate LimitRated ★ 4.0
TekkonkinkreetRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0