Titles you rated
- Highway StarRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The World of SilenceRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5