Movies
Ratings
43
28 Days LaterRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5