Movies
Ratings
696
The HandmaidenRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 1.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0