Movies
Ratings
229
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5- You Make Me A DanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Coming HomeRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.5