Series
Ratings
58
The On1y OneRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 5.0
Love in TranslationRated ★ 4.0
Kiseki: Dear to MeRated ★ 4.0
You Are MineRated ★ 4.0- Follow The WindRated ★ 4.0
A Breeze of LoveRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Sahara-sensei to Toki-kunRated ★ 4.5
Love for Love's SakeRated ★ 4.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.5
Bokura no ShokutakuRated ★ 4.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.5
Plus & MinusRated ★ 4.5- My Tooth Your LoveRated ★ 4.5
Kieta HatsukoiRated ★ 4.5
The New EmployeeRated ★ 4.5