Titles you rated
Densha otokoRated ★ 5.0
The Daily Life of a Middle-Aged Online Shopper in Another WorldRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 4.5
Love EnduresRated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Re:MonsterRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 0.5
Summer Time RenderingRated ★ 5.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 0.5
Migi & DaliRated ★ 5.0
The SinnerRated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
In/SpectreRated ★ 1.0