Titles you rated
ShrekRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Daddy Long LegsRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0- Andrea ChenierRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The Warring StatesRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 2.0