Movies
Ratings
51
Yes ManRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 4.0
Men in HopeRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
...ingRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Citizen DogRated ★ 2.0
BeckRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
The StingRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0