Movies
Ratings
188
Ant-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0