Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
HopeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0