Series
Ratings
163
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Slow TrainRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
I-LANDRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5- 健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0