Titles you rated
School of RockRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.5