Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
MirrorRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
PielesRated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 3.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5- SABAKANRated ★ 3.0
Woman with Butterfly TattooRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 4.0- Love in the Tinder ageRated ★ 4.0