Movies
Ratings
390
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5