Titles you rated
Resident EvilRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
The Last CastleRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0