Series
Ratings
546
TempestRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
S LineRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5