Titles you rated
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- Actors’ LaboratoryRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5