Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5- Pokémon: Johto Region StoryRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0