Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
The FairyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5