Series
Ratings
69
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0