Movies
Ratings
83
L.DKRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 0.5