Titles you rated
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0