Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Gantz:ORated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.0
Get OutRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0