Titles you rated
- クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 2.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 2.5
ChobitsRated ★ 2.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Real MenRated ★ 0.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 2.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 2.5
xxxHOLiCRated ★ 2.5
Initial D: First StageRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
HellsingRated ★ 2.5
Fate/stay nightRated ★ 0.5
ClannadRated ★ 2.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0- WORKING!!!Rated ★ 3.0
JormungandRated ★ 2.0