Movies
Ratings
215
LucaRated ★ 5.0
Raya and the Last DragonRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 0.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Christopher RobinRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0