Series
Ratings
29
Ferris Wheel at NightRated ★ 3.0- GunbusterRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
GalileoRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0