Movies
Ratings
129
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0