Movies
Ratings
51
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SawRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0