Titles you rated
Produce 101Rated ★ 2.0
Should We Kiss FirstRated ★ 4.5
Neighborhood’s HeroRated ★ 3.0
DuelRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.5
He is BeautifulRated ★ 1.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0