Titles you rated
Man of SteelRated ★ 2.0
JFKRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Burn After ReadingRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 2.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.0- Taoist MutulRated ★ 3.0
FantasiaRated ★ 3.0
DumboRated ★ 3.0
Mickey, Donald, Goofy: The Three MusketeersRated ★ 3.0
Winnie the PoohRated ★ 3.0