Titles you rated
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.0
Fred & Rose West: A British Horror StoryRated ★ 3.0
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5