Titles you rated
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
MashleRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0